csütörtök, április 25, 2024

A Feketeerdői Iskoláért Nyílt Alapítvány 1995 decembere óta áll fenn.

Az Alapító azzal a céllal hozta létre, hogy támogassa az iskola tanulóinak az iskolán belüli és kívüli sport, kulturális, egészségmegőrző és tanulást elősegítő tevékenységét.

Különösen fontosnak tartja a gyermekek látókörének szélesítése érdekében rendezett előadások, versenyek, kirándulások támogatását.

Támogatja a különböző tanulmányi versenyek nevezési díjának befizetését, a sikeres nyelvvizsgát tett tanulóknak visszatéríti a nyelvvizsga díj egy részét. Hozzájárul a tanulmányi kirándulásokon megtekintett történelmi nevezetességek, kulturális intézmények belépődíjainak kifizetéséhez.

charity 01

Kiemelt figyelmet fordít az iskola tanulói által használt létesítmények felújítására, karbantartására, pl. folyosók, tantermek tisztasági festéséhez biztosítja a festéket stb.

Minden tanévben pénzjutalomban részesíti a legjobb tanulót ill. sportolót. Sporteszközök vásárlásával támogatja a tanulók sportolási lehetőségeit.

Az iskola által rendezett versenyeken (mesemondó, versmondó verseny) biztosítja a verseny győztesei számára a jutalomkönyveket és egyéb jutalmakat.

Támogatja az iskola hagyományos rendezvényeit (farsang, karácsonyi ünnepség, Feketeerdős Napok)

Támogatja a Helvécia testvértelepüléseivel szervezett cserediák-program eseményeit.

Családi tragédia esetén egyszeri pénzbeli támogatást nyújt.

charitable companies

Szeretnénk köszönetet mondani mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 1%-át a Feketeerdői Iskoláért Nyílt Alapítvány javára ajánlották fel. Nekik köszönhetően 2015-ben 229 315 Ft érkezett az Alapítvány számlájára.

Kérjük, támogassa Ön is az Alapítvány működését személyi jövedelemadója 1%-ának felajánlásával!

Az Alapítvány adószáma:

18347968-1-03