hétfő, április 29, 2024

25 első, negyedik és hatodik osztályos tanuló részvételével egyhetes

Élmény tanulni! tábor

megrendezésére került sor

környezetvédelem-tudatos fogyasztói magatartás témakörében.

foto.01

Minden nap más-más téma köré csoportosítva játszottunk, játszva tanultunk udvaron, interaktív táblán, tantermi csoportokban, valamint külső helyszíneken:

foto.02

hétfő: csodaszarvas táborzászló készítése, szelektív hulladékgyűjtés

foto.03

kedd: látogatás a szelektív hulladékgyűjtő telepen, újrahasznosítás

foto.06

szerda: kirándulás a jakabszállási Magyarkertben

foto.08

csütörtök: energia az otthonunkban, látogatás a kecskeméti Tűzoltóságon

foto.04

péntek: komposztálható hulladékaim, robotkészítés újrahasznosítható anyagokból.

foto.05

Sok –sok mozgásos játék tette színesebbé az amúgy is izgalmas feladatokat, játszottunk játszótéren, nagyokat sétáltunk, buszoztunk, jól elfáradtunk.

foto.07

Rengeteg ajándékot kaptunk: tele sportzsákok frizbivel, kulacsokkal, uzsonnásdobozzal, napszemüveggel, baseball sapkával, tisztasági csomaggal és finom édességekkel.

foto.09

A kapott ping-pong ütőt és tollaslabda szetteket is azonnal kipróbáltunk a nagy hőség ellenére is.

foto.10

Mindenki remekül érezte magát, köszönjök a program kidolgozóinak és megvalósítóinak:

foto.11

„Korszerű pedagógiai módszerek alkalmazását segítő Iskolai Közösségi Program Kísérleti megvalósítása a Kecskeméti Tankerületi Központban”

foto.12

EFOP-3.3.5-17-2017-00029