vasárnap, május 19, 2024

Október 8-án családi sportnapot tartottunk a ballószögi Kossuth Lajos Általános Iskolában.

sportnap.36

A rendezvényen több mint hetven család vett részt.

sportnap.02

A gyerekek és családtagjaik hét állomáson tették próbára ügyességüket. A játékos feladatok között volt kosárlabda ,lufiboksz, Toldi kondi, Exatlon pálya.

sportnap.03

A Fitt-totó megoldásával az egészséggel kapcsolatos tudásukat is tesztelhették a csapatok. A próbák teljesítése mellett lehetőség volt kipróbálni az óriás sakkot, lehetett pingpongozni és kortárs -és társastáncokat tanulni.

sportnap.08

A gyerekek körében nagy sikert aratott a zsákbamacska is.

sportnap.41

Akik megéheztek, a büfében kóstolhatták meg a szülők által felajánlott finom süteményeket.

sportnap.25

A próbákat teljesítők jutalma egy oklevél volt. Sokan támogatójegy megvásárlásával járultak hozzá a rendezvény sikeréhez. A legnagyobb részvételi arányt a 2.b. osztály érte el.

sportnap.27

A rendezvény bevétele 550 000 Ft. lett, melyet egy új kerékpártároló kialakítására fogunk fordítani.

sportnap.38

Valamennyi résztvevő és támogató segítségét nagyon köszönjük.