szombat, május 18, 2024

MINDENT BELE SULI-BULI programot tartottunk Ballószögön, a Kossuth Lajos Általános Iskolában 2022. május 13-án pénteken.

02

Nagy izgalommal és lelkesedéssel készültünk erre a napra és örültünk, hogy ismét nagyobb körben lehettünk együtt a kedves Szülőkkel, diákokkal és eltölthettünk egy kellemes délutánt.

03

Megmutattuk, hogy a tanév során a tananyagon kívül mennyi mindent tanultak még tanítványaink.

04

Volt néptánc, társastánc, szalagtánc bemutató, bábelőadás, zenész előadás, hangszeres zene, tornász bemutató, ének.

Köszönöm kollégáimnak a program előkészítését és a lebonyolítását, a Ballószögi Húsüzem támogatását. A vidám táncházat a Csörömpölők zenekar (Szemlér Ákos, Szemlérné Sándor Erika, Nádudvari Róbert), valamint Juhászné Mató Adrienn, Csuma Sándor nevelők segítségével valósítottuk meg.

12

A jó hangulatról ifj. Nyúl Jenő, Dj Jenci apuka gondoskodott.

A programot összeállította és összefogta: Juhászné Mató Adrienn, Nádudvari Róbert. Díszlet: Fazekas Zsuzsanna, Avramuczné Vágvölgyi Andrea, Juhászné Mató Adrienn, Borsikné Pap Márta érdeme.

16

Köszönjük a kedves családoknak, hogy jelenlétükkel hozzájárultak rendezvényünk sikeréhez.

7. osztályos tanári kar